Potisk textilu

Realizujeme přímý potisk textilu na průmyslové tiskárně DTG M série s produkcí až 50 triček za hodinu. Tiskárny DTG Série M jsou určené pro přímý potisk oděvů umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je vyvrcholením desetiletého výzkumu. Dovede tisknout na vše - trička, mikiny, utěrky, podložky pod myši, batohy, jeansy, textilní panely atd. Tiskárna DTG M série tiskne bez jakéhokoliv omezení barevnosti (včetně tisku bílou barvou) až do šíře 61x45cm.

Špičková kvalita tisku 1440x1440 dpi Vám vyrazí dech. Barvy jsou ostré a přesné, ohraničení detailů je precizní. Bílé vrstvy jsou generovány automaticky a vytváří tak perfektní podtóny pro maximální výsledek.

TRIKON.cz:

  • TRIKON.cz - VYTVOŘTE SI SVŮJ VLASTNÍ MOTIV V ONLINE KREATOR NA WEBU NEBO SI VYBERTE ZE STOVEK HOTOVÝCH MOTIVŮ ZDARMA.
  • TRIKON.cz je profesionální návrhář designu pro potisk textilu, díky kterému se můžete odlišit a vytvořit ojedinělé tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, batohy, tašky...
  • CHCETE PRODÁVAT? Provozujete reklamní agenturu, eshop nebo obchod s oblečením? Zakládáte vlastní značku oblečení nebo jen chcete rozšířit stávající byznys? Rádi Vám zašleme individuální kalkulaci emailem nebo proveďte registraci jako velkoodběratel a získejte slevu z cen na webu. Více zde

Dále potisk textilu realizujeme flex či flock fólií. Potřebujete natisknout firemní logo a nebo jakýkoliv motiv na tričko, polokošili, mikinu, vestu, bundu, kalhoty, tepláky, pracovní oděvy, sportovní dresy? Pro potisk textilu používáme pouze kvalitní materiály s širokou nabídkou klasických i moderních střihů, velikostmi od S do XXXL a různými druhy gramáží. V našem showroomu Vám rádi ukážeme portfolio textilu a tisku nebo Vám můžeme zaslat katalogy a ukázky na Vaši adresu.