Volná místa

Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče na pozici: obchodní zástupce
Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy. Reklamu vyrábíme pro více jak 1500 firem z České a Slovenské republiky.

Jste komunikativní a zakládáte si na dobrých vztazích s klienty?
Ovládáte z části některý z grafických programů?
Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • vyhledání a oslovení potenciálních klientů
  • prodej produktů společnosti
  • komunikace se získanými klienty a péče o ně
  • kreativní práce s grafickými programy

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • pečlivost, schopnost pracovat samostatně
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na HPP nebo jako OSVČ
  • zázemí stabilní společnosti
  • mobilní telefon s neomezeným voláním a služební notebook
  • odpovídající platové podmínky + motivující provizní systém
  • možnost podílet se na rozvoji společnosti
  • možnost rekreace v horském prostředí zdarma (firemní apartmán v Krkonoších)
  • práci v mladém a přátelském kolektivu

Nástup: IHNED
Místo výkonu práce: Praha 5 nebo práce z domova

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu alan@1dejvicka.cz.