Potisk textilu

Realizujeme přímý potisk textilu na průmyslové tiskárně DTG M série s produkcí až 50 triček za hodinu. Tiskárny DTG Série M jsou určené pro přímý potisk oděvů umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je vyvrcholením desetiletého výzkumu. Dovede tisknout na vše - trička, mikiny, utěrky, podložky pod myši, batohy, jeansy, textilní panely atd. Tiskárna DTG M série tiskne bez jakéhokoliv omezení barevnosti (včetně tisku bílou barvou) až do šíře 61x45cm.

Předtiskovou přípravu realizujeme na penetrační stroji PRETREATmaker IV, který je špičkovým zařízením určeným pro přímý tisk na oblečení a má pokročilí elektronický systém, který umožňuje extrémní výkon a jednodušší ovládání během procesu.

Špičková kvalita tisku 1440x1440 dpi Vám vyrazí dech. Barvy jsou ostré a přesné, ohraničení detailů je precizní. Bílé vrstvy jsou generovány automaticky a vytváří tak perfektní podtóny pro maximální výsledek. Textil balíme po 1 kuse na profesionálním komorové balicím stroji. Váš textil tak bude vždy perfektně a úhledně zabalený.

TRIKON.cz:

  • TRIKON.cz - VYTVOŘTE SI SVŮJ VLASTNÍ MOTIV V ONLINE KREATOR NA WEBU NEBO SI VYBERTE ZE STOVEK HOTOVÝCH MOTIVŮ ZDARMA.
  • TRIKON.cz je profesionální návrhář designu pro potisk textilu, díky kterému se můžete odlišit a vytvořit ojedinělé tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, batohy, tašky...
  • CHCETE PRODÁVAT? Provozujete reklamní agenturu, eshop nebo obchod s oblečením? Zakládáte vlastní značku oblečení nebo jen chcete rozšířit stávající byznys? Rádi Vám zašleme individuální kalkulaci emailem nebo proveďte registraci jako velkoodběratel a získejte slevu z cen na webu. Více zde

Dále potisk textilu realizujeme flex či flock fólií. Potřebujete natisknout firemní logo a nebo jakýkoliv motiv na tričko, polokošili, mikinu, vestu, bundu, kalhoty, tepláky, pracovní oděvy, sportovní dresy? Pro potisk textilu používáme pouze kvalitní materiály s širokou nabídkou klasických i moderních střihů, velikostmi od S do XXXL a různými druhy gramáží. V našem showroomu Vám rádi ukážeme portfolio textilu a tisku nebo Vám můžeme zaslat katalogy a ukázky na Vaši adresu.