VOLNÁ MÍSTA

Profil společnosti:
Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. se specializuje se na tiskové služby. Tiskneme pro více než 15000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa. Jsme dynamicky se rozvíjejí se společnost se špičkovým technologickým parkem a hledáme nové kolegy na níže uvedené pozice.

Místo výkonu práce: Úvaly u Prahy (Praha – východ)

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu: alan@1dejvicka.cz

Do našeho týmu, hledáme, vhodného uchazeče na pozici tiskař.

Náplň práce:

  • obsluha velkoformátového tiskového stroje nebo obsluha archového tiskového stroje (dle zařazení)
  • kontrola kvality dle stanovených kontrolních postupů
  • kontrola průběhu jednotlivých operací
  • dohled nad stavem materiálu a zařízení

Požadujeme:

  • praxe na podobné technologii výhodou (jakákoliv praxe v tiskařském provozu) nikoliv podmínkou (rádi Vás tisknout naučíme)
  • pečlivost, manuální zručnost
  • schopnost pracovat samostatně
  • ochotu učit se novým věcem
  • čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástupní plat 37 000 Kč, po zkušební době navýšení základní platu o 10%
  • práci na moderních strojích
  • možnost bonusů / prémie
  • 8 hodinovou pracovní dobu pondělí až pátek (2 směnný provoz)
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • náborový příspěvek 10 000 Kč

Nástup: 1 – 30. 4. 2024

Hledáme vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce.

  • péče o stávající klienty a akvizice nových klientů
  • prodej produktů společnosti
  • plánování, organizace a samostatné vedení obchodních schůzek
  • pravidelný report
  • realizace podpůrných marketingových kampaní v rámci prodeje

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v obchodu
  • obchodník tělem i duší: zodpovědnost, proklientský přístup, příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost MS Office, dobrou orientaci na internetu, znalost práce s PC
  • výhoda: německý nebo anglický jazyk slovem i písmem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr nebo na ŽL
  • nástupní plat 40 000 Kč + vyplacení bonusů na základě obchodních výsledků
  • pracovní dobu pondělí – pátek od 7 do 15 30 hod.
  • mobilní telefon a služební notebook

Nástup: ihned

Hledáme vhodného uchazeče na pozici telefonní operátor/operátorka – prodejce po telefonu.

  • telefonický prodej produktů společnosti a představení společnosti
  • práce v interním systému, související administrativa

Požadujeme:

  • min. SOU / SŠ
  • praxe na obdobné pozici
  • výborné komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, iniciativu
  • výhoda: znalost německého jazyka NEBO slovenského jazyka

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • vyplacení bonusu na základě obchodních výsledků
  • pracovní dobu od 7.00 do 15.30 hod. (pondělí – pátek)
  • nástupní plat 35 000 Kč, po zkušební době zvýšení mzdy o 10 %.